Kontakt

Rybnik-Boguszowice
ul. Jastrzębska 6/5

kom. 502-343-753

e-mail: gabinet@remove-this.cosmodern.pl
nr konta: ING Bank Śląski 82 1050 1575 1000 0023 2590 9956
NIP: 642-296-19-72

  • Rezerwacja telefoniczna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18

Godziny naszej pracy:

pon.-pt. 08.00-21.00

sob. 08.00-15.00

  • Wizyty wyłącznie na zapisy    
  • Zakup bonów na miejscu-po wcześniejszej informacji o przybyciu

 

 OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO

·        Administratorem Twoich danych osobowych jest Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej COSMODERN, Rybnik 44-253, ul. Jastrzębska 6/5

·         Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.

·         Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.

·         Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.

·         Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.

·         Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.

·         Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Twoje dane będą/ nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

 

 

  1. Formularz kontaktowy